תאורה לאירועים


כל חגיגה גדולה, מסיבה או אירוע חגיגי מומלץ שיופקו על ידי חברת הפקת אירועים מקצועית וזאת במטרה להקל על מארגני ויוזמי האירוע, כך שיוכלו להיות שקטים שכל ההיבטים הטכניים נמצאים באחריות ובידיים טובות ומקצועיות. "Pro Sound" מספקים ציוד תאורה לאירועים מכל הסוגים החל ממסיבת יום הולדת קטנה ועד להפקת חתונה מ-א' ועד ת', מהפרט הגדול ביותר ועד לפרטים הטכניים הקטנים, תוך הקפדה על איכות, מקצועיות ומצוינות השירות. 

תאורה לאירועים - מלאכה למקצוענים
בבואנו לחגוג אירוע חשוב ומשמעותי בחיינו, אנו רוצים להיות בטוחים כי הוא יהיה מוצלח ובלתי נשכח. ציוד מקצועי הוא חלק מרכזי בארגון נכון של כל אירוע. תאורה נכונה יכולה להוות את ההבדל בין מסיבה וחגיגה מרשימה לבין מפח נפש ותחושת כישלון.

סיוע וליווי מקצועיים של חברת הגברה ותאורה מקצועית, יאפשרו לכם שקט נפשי בכל הפרמטרים הטכניים כך שהאירוע יעבור בשלום וייחשב להצלחה. תאורה מקצועית היא תחום הדורש הכרה, ידע והבנה מקיפים על מנת להתאים באופן נכון את הציוד הנדרש, את זוויות התאורה ומיקום הציוד באופן מיטבי. "Pro Sound" היא חברה מנוסה הכוללת צוות מקצועי אשר יתאים לכם באופן אופטימלי את ציוד התאורה הכולל פרוז'קטורים, גרילנדות ומגוון אמצעים נוספים מובילים בתחום, לאופי האירוע.

ציוד תאורה בהתאמה אישית להפקה הגדולה הבאה שלכם
התייעצות וליווי של אנשי תאורה מיומנים, תאפשר לכם קבלת ערך מוסף לאירוע, בין אם מדובר בארוחת צהריים חגיגית המחייבת תאורה מינימליסטית ובין אם מדובר במסיבה גדולה עד לשעות הקטנות של הלילה הכוללת אפקטים מיוחדים.

צוות התאורה שלנו, יספק בעבורכם את כל הדרוש לכם מבחינת התאורה לאירוע. החל מהתאמת הציוד לסגנון ולטעם המועדף עליכם, דרך התקנת הציוד, הפעלתו וכל זאת תחת פיקוח בכל שלב של האירוע על כל הפן הטכני בידי אנשי מקצוע.

התאמת תאורה לאירוע כוללת מספר גורמים חיוניים: אופי וסגנון האירוע, תקציב ומיקום. צוות "Pro Sound" יתאים בעבורכם את מגוון אמצעי התאורה אשר יהפכו את האירוע שלכם לחוויה חד פעמית, אנו נשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ, ליווי מקצועי ועבודה בשטח משלב ההקמה ועד להפקה הגדולה הבאה שלכם.
 
תאורה לאמנים

תאורה זו מתייחסת בעיקר לאמני סטנדאפיסט/קוסם/טלפטיה/וכו'

דרישות האמן שיראו אותו בבירור לכן אנו עובדים עם תאורה לבנה/לבן חם

בנוסף סטנדים הנעים מגובהה 3 מטר עד 5 מטר (בהתאם לתנאי האירוע

אנחנו מוסיפים מספר פנסי פארלד (שטיפה צבעוני) מסביב לבמה כדי לקבל אוירה מותאמת לאמן

*מספר פנסים מותאם לשטח/במה של האירוע

 
תאורה למסיבות
DJ/קריוקי/ואירועים שונים
תאורה מסוג זה מותאם למספר המוזמנים, (החל מ-10 מוזמנים) או לגודל השטח הרצוי. מה שחשוב באירוע מסוג זה, שיהיה בעיקר צבעוני ואוירה שמחה ואת זה נעשה בעזרת מספר פנסי פארלד צבעוניים, שיחליפו צבעים לפי קצב המוזיקה, או שנתכנת את הפנסים מראש.

בנוסף לתאורת שטיפה צבעוני אנו נוסיף פנסי קרניים, (פינוקיו מקצועי וכו') כדי שנקבל אווירה מסיבתית. לכל זה נצרף מכונת עשן שתעצים לנו את הצבעים שיוסיף לנו נופח. תאורה זאת זולה יותר משאר הקטגוריות וכמובן כוללת איש תכני באירוע.
 
 

תאורה זו מורכבת ממס' פנסים צבעוניים/לבנים בכל צד, על סטנדים הנעים מגובהה 3 מטר עד 5 מטר (בהתאם לתנאי האירוע) בנוסף על הבמה אנו מקימים מס' פנסי לד צבעוני RGB/RGBW לצורך שטיפת הבמה ולאווירה חגיגית. אנו מעצימים את עוצמת האור באמצעות מכונת עשן.

 

 
תאורה ללהקות
מקרנים

מקרנים בגדלים שונים לכל סוגי האירועים

 

 

 

 
תאורה לבתי ספר
מסיבות סוף שנה וטקסי זיכרון וכו' 

לרוב בטקסי יום הזיכרון וכו', מבחינת תאורה אנו מאוד רגישים ומשתמשים בתאורה לבנה, מס' פנסים בכל צד. (בהתאם לבמהבנוסף אנו מוסיפים בצידי הבמה פנסים צבעונים סטטים בטקסים מסוג זה אנו שומרים בעיקר על ניראות הבמה שתהיה מוארת כראוי.

(אפשרות למקרנים בגדלים שונים)

טקסי מסיבות סוף שנה דומה מאוד לקטגוריית "תאורה ללהקות"

אנו מאירים את הבמה בתאורה לבנה וצבעונית ומעצימים את הצבעים בעזרת מכונת עשן ומקבלים אווירה חגיגית.

 

 
התמונות להמחשה בלבד.

פרו סאונד- הגברה,תאורה,מקרופונים והקרנה. 
אנו מספקים שירות לכל האירועיםהחל מהקטנים ועד הגדולים
קיבצנו עבורכם כמה סוגי אירועים, על מנת שיהיה לכם נוח להימצא באתר. חשוב לציין שכל אירוע הוא בפני עצמו ואנו עושים התאמה מלאה לכל אירוע
*
לא הצלחנו להכניס כל כל הציוד שיש ברשותנו לכן נשמח לייעץ  ולעמוד לשירותכם.

 

תאורה: לשטח / בתים (גירלנדות פרוז'קטורים)

את השטח שאנו רוצים להאיר באפשרותנו לספק לכם שתי דרכים ממולצות.

פרוז'קטור לד, חסכוני מאוד 50W/100W/150W/200W מגיע עם סטנד.

גירלנדה: שרשרת מנורות של 10/15/25 מטר.

כל מנורה בשרשרת מספקת 60 וואט, (פיזור אור רחב יותר) מומלץ לאירועים.

*אפשרות לגנרטור

 

 
לפרטים נוספים חייגו
09-891-8199
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
דוא"ל
happydayred@gmail.com 
טלפון
09-891-8199
שירותי הגברה, תאורה, DJ
PRO SOUND
טלפון
09-891-8199
דוא"ל
happydayred@gmail.com 
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
PRO SOUND
שירותי הגברה, תאורה, DJ
לפרטים נוספים חייגו 09-891-81-99
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם