מאמרים:

הגברה ותאורה


תאורת חשמל שגרתית ורגילה יכולה להיות נחמדה ומועילה מאוד. אבל כאשר עורכים אירוע חגיגי, כאשר מפיקים מסיבה, אם מתקיימת חתונה או שמארגנים אירוע עסקי או התכנסות מרובת משתתפים, דרוש משהו יותר רציני. הגברה ותאורה לאירועים צריכה ללבוש צורה אחרת, מיוחדת יותר, איכותית יותר. אם אתם צריכים מערכת הגברה לאירוע בבית, אם אתם צריכים מיקרופונים או מגברים לאירוע שמתקיים בחוץ, בגינה או אולי באולם - פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים (pro sound) מציעים לכם את כל הדרכים לאירוע שנשמע, נראה ומרגיש כמו הפנינג אמיתי!
 
מגוון פתרונות של תאורה ושל הגברה 
אילו פתרונות הגברה ותאורה תוכלו למצוא אצלנו: פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים מציעים מגוון רחב של פתרונות:
  • הגברה לאירועים בבית - באמצעות מיקרופונים בעוצמה בינונית. 
  • הגברה לאירועים פרטיים באולמות, בגינות, בסביבת חוץ – באמצעות מיקרופונים ומגברים בהספקים הרבה יותר משמעותיים. 
  • הגברה ותאורה בשילוב גרילנדות – אלה הן שרשראות תאורה בכל אורך רצוי. השרשראות הללו יכולות לכלול נורות בצבע אחד או בכמה צבעים. ניתן לחבר שרשראות אלו לאלו, לקבלת תצורות ייחודיות, לתאורה תלויה מקסימה. 
  • הגברה ותאורה על בסיס פרוז'קטורים בעוצמה ושטף אור חזקים ביותר. 
  • פתרונות תפורים לפי מידה - בנוסף לכל האמור לעיל, מספקים גם פתרונות של תאורת לד, תאורה קרה או חמה לבחירתכם וכן מקרנים גדולים, מכונות עשן ותקליטנים (DJ) מנוסים שילוו את האירוע שלכם בקצב שלא מן העולם הזה בשילוב מערכת הגברה לאירוע בבית או לאירועי חוץ. 
תנו לנו לעזור לכם – במקצוענות 
אין זה עניין של מה בכך, להתאים לאירוע הרצוי את הפתרונות הנכונים ביותר של הגברה ותאורה. בכל אירוע יש מספר שונה של מוזמנים. בכל אירוע סגנון שונה וקונספט אחר. אי אפשר לקחת ציוד הגברה לאירועים בבית ולומר שהוא יתאים גם לאירוע שיתקיים בחוף הים או בחיק הטבע, בפארק או בחורשה. לכל אירוע שאתם מתכננים, לכל מסיבה או כינוס מקצוע, לכל יום גיבוש או הרצאה, פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים יעזרו לכם למצוא את הפתרונות הנכונים. הגברה לאירועים פרטיים ולאירועים המוניים במקצוענות וללא פשרות. 
 
טלפון
09-891-8199
דוא"ל
info@prosound.co.il
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
שירותי הגברה, תאורה, הקרנה, DJ