אירוע וחגיגה גדולים מצריכים תכנון לוגיסטי נרחב ומדוקדק אשר מביא בחשבון את מכלול הגורמים והפרטים שיהפכו את האירוע שלכם למוצלח ובלתי נשכח. הגברה לאירועים מהווה את אחד ההיבטים אשר יש להקדיש להם תשומת לב ומחשבה.

הגברה איכותית תשדר אווירה של מקצועיות ואיכות לגבי האירוע כולו, בעוד ציוד הגברה חובבני המופעל בידי אנשים בלתי מיומנים, עלול לגרום לאורחים שלכם לזכור את האירוע החגיגי ככישלון ולגרום לכם מפח ועוגמת נפש.

השקעה נבונה בציוד הגברה לאירועים היא בחירה נכונה כמו גם ליווי וסיוע של חברת הפקה מקצועית האחראית על אספקת ותפעול ציוד התאורה המקצועי והמותאם לאופי האירוע ולסגנון והטעם האישי שלכם.

 
שירותי הגברה מקצועיים לכל אירוע
"Pro Sound" היא חברה מנוסה ובעלת שם וקהל לקוחות רחב אשר סמוך ובטוח, כי הפקת אירוע על ידי אנשינו המיומנים, תבטיח חגיגה שלמה, ללא תקלות. מרכיב הסאונד באירוע גדול וקטן כאחד, הינו חיוני בין אם להשמעת מוסיקה על ידי תקליטן מקצועי ובין אם לצורך הקראת דברים והשמעת נאומים באופן איכותי.

אנו נתאים בעבורכם את ציוד ההגברה האופטימלי לחגיגה הפרטית שלכם מתוך הבנת המאפיינים והצרכים האישיים שלכם.

אנו נספק לכם את שירותי ההגברה על כל המרכיבים והפרטים השונים ונוכל לחסוך לכם דאגות וכאבי ראש מיותרים ואפשרות להתרכז באירוע ולחגוג אותו עם החברים, המשפחה והמוזמנים.
 
התאמה אישית לאופי האירוע וצרכי הלקוח
"Pro Sound" תדאג להתאמה מושלמת בין הרצונות שלכם והצרכים המקצועיים והטכניים. האירוע כולו מנוהל מהבחינה הטכנית בידי אנשי צוות מיומנים שהגברה היא תחום מומחיותם. אנו נדאג לציוד הנכון והאיכותי ביותר, להתקנתו, לתפעולו ולפירוקו עם סיום האירוע וכל זאת תחת שליטה ובקרה מתמידים לכל אורך השמחה. בין הגורמים אשר אנו לוקחים בחשבון בתחום התאורה לאירועים נכללים:
users4, users, people, group, team, members, community
כמות הקהל
אירועים קטנים של עד מאה איש אינם מחייבים התקנת ציוד הגברה מורכב וניתן לחסוך בעלויות ולהשקיען בצרכים חיוניים אחרים.

אירועים גדולים של מעל מאה איש, מחייבים היערכות והתקנה של ציוד הגברה איכותי המסוגל לספק עוצמה באיכות גבוהה.

 
glasses2, glasses, 3d
מרחק בין האורחים לבמה
אירועים המופקים באזורים רחבים או פתוחים, מחייבים יכולת הגברה עוצמתית ומומלץ להשקיע בציוד מקצועי ואיכותי על מנת להימנע מחוסר נעימות.
 
mic3, mic, microphone, voice, audio, radio
אופי וסגנון האירוע
מגוון האירועים השונים דורש התאמת ציוד הגברה לאופי האירוע, בין אם מדובר בחתונה קלאסית או מסיבה פרועה, אנו נדאג להתאים את הציוד המתאים ביותר לכל אירוע.
מתכננים חתונה, מסיבת יום הולדת, בר מצווה או כל אירוע חגיגי אחר? שיהיה במזל! הפקת אירוע כה חשוב ומשמעותי בחייכם היא דבר מרגש ומשמח אשר דורש, ללא ספק, ארגון ותכנון שכן מדובר בעניין מורכב המחייב ירידה לפרטים.

נושאים רבים חייבים להילקח בחשבון על מנת שהאירוע שלכם ייזכר לטובה ויותיר רושם חיובי על האורחים, החל מסגירת האולם ועד בחירת די ג''יי אשר יתקלט באירוע. כלל הגורמים אשר יש לקחת בחשבון בעת הפקת אירוע גדול עשויים לגזול זמן יקר ולעתים אף להלחיץ, להכביד ולעמעם את תחושת השמחה.

הפקת החגיגה על ידי חברת הפקות הכוללת צוות עובדים מיומן ומנוסה הבקיא בכל ההיבטים הנדרשים לקיום אירוע בסדר גודל נרחב, עשויה להקל עליכם רבות ולחסוך כאבי ראש ודאגות מיותרים.

 

הגברה מקצועית לאירועים
הגברה באירוע הוא תחום הדורש ידע מקצועי, אין מקום לחובבנים באירוע המרגש של חייכם. "Pro Sound" כוללת צוות הגברה מיומן המתמחה בהתקנה ותפעול של ציוד הגברה איכותי ומקצועי לאירועים.

אנו מלווים את הלקוח בכל שלבי האירוע, החל מתכנון מוקדם ותיאום, דרך אספקת הציוד והתקנתו ועד לתפעולו במהלך האירוע תוך פיקוח ובקרה טכניים שוטפים.
 
שירותי הגברה, תאורה, מיקרופונים ומקרנים

שירותי הגברה מקיפים וליווי טכני מקצועי
אנו מתמחים במתן שירותי תאורה למסיבות קטנות וגדולות, הפקת אירועים, הקמת במות ושילוב של זמרים אורחים בהתאם לסוג האירוע.

אנשי הסאונד שלנו יבטיחו לכם טיפול מקצועי ובציוד ותפעול מיטבי של ההגברה, תוך מתן שירות מקיף ומקצועי. אנו נספק בעבורכם ייעוץ והכוונה במטרה להתאים באופן אופטימלי את ציוד ההגברה לאירוע, בין אם מדובר באולם סגור או מסיבה בחיק הטבע.

 

הגברה איכותית לחוויה בלתי נשכחת
הגברה איכותית עשויה להוות את ההבדל שבין הצלחת האירוע לבין מפח נפש. החוויה אשר מתקבלת בקרב המוזמנים הרוקדים לצלילי השירים האהובים עליהם באיכות גבוהה תוך יצירת אווירה חגיגית או מקפיצה, תהפוך את האירוע שלכם לכזה אשר ייזכר לזמן רב.

"Pro Soundמספקת שירותי הגברה בסטנדרטים הגבוהים ביותר למגוון אירועים וכל זאת בליווי טכנאי סאונד אשר מפקח על הצד הטכני לאורך כל מהלך האירוע.
 

RCF-LINE ARRAY-JBL-TLA-PRO TECH-BEHRINGER-YAMAHA -ALLEN&HEATHMIPRO-SHURE-ATHLETIC-PHONIC-TOURBO SOUND-DBX .AL-LA-DMZ-RGBW-APEXTONE

 

הגברה לאירועים pro sound

טלפון
09-891-8199
דוא"ל
info@prosound.co.il
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
שירותי הגברה, תאורה, הקרנה, DJ