מאמרים:

מערכת הגברה לדי ג'יי


יש בנמצא הרבה מאוד סוגים של מערכות הגברה. לא כל המערכות הללו יתאימו לאנשי מקצוע נבחרים שעוסקים במוזיקה לאירועים. אם באירוע שלכם מוזמן די ג'יי נבחר שצפוי להקפיץ את הקהל ולחשמל את האווירה, דרושה לכם מערכת הגברה לדי ג'יי. אם אתה (או את) די ג'יי והוזמנת לתקלט בחתונה מרובת משתתפים או בבר/ת מצווה, אתה לא יכול להסתפק בפחות מאשר פתרונות הגברה לתקליטנים. 

פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים (pro sound) מספקים יותר מעשור שנים פתרונות הגברה מקצועיים, לאנשי מקצוע ולאירועים. מערכת הגברה לדי ג'יי חייבת להפיק איכות צליל בדרגת ניקיון מושלמת. מערכת הגברה לתקליטן חייבת להיות כזאת שתמלא את האוויר בצלילים בעוצמה הנדרשת שכן מוזיקה חלשה מדי איננה מלהיבה ואיננה רצויה. מוזיקה איכותית, בעוצמה הנדרשת – זה בדיוק מה שאתם רוצים וגם מה שאתם צריכים.

הגברה שעושה לכם שמח 
אם דרושה לכם מערכת הגברה לדי ג'יי שתעשה לכם שמח - פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים יספקו לכם כל מה שדרוש. אפשר להזמין מערכת הגברה לתקליטנים בשילוב מגברים, מיקסרים ופתרונות תאורה ואפילו מכונות עשן. שילוב של כל הדברים הללו יבטיח אירוע מושלם, מסיבה מקפיצה, קצב שלא יישכח. 

לא משנה איזו מערכת הגברה לדי ג'יי דרושה לך, לא משנה איזו עוצמה של הגברה לתקליטנים נחוצה לך, אצלנו יש את הכל. פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים מספקים פתרונות למכלול האירועים, החל מאירועים קטנים וכלה באירועים גדולים. אירוע בבית ובו 100 איש? יש לנו תאורה והגברה בשבילכם. אירוע בגינה ל-200 או ל-300 איש? רק הזמנתם וכל הפתרונות כבר בדרך. אירוע גדול ובו 1000 איש? אירוע פרטי או עסקי, אירוע קריוקי או מסיבה רבת משתתפים? יש לנו מערכת הגברה לדי ג'יי שתתאים בדיוק למטרה שלכם. 

פשוט לבלות עם סאונדמן און דה האוס
מלבד מערכת הגברה לתקליטן אנו מספקים לכם גם איש טכני, סאונדמן שידאג שההגברה תפעל כמו שצריך ומתי שצריך. בערב המסיבה או האירוע שלכם, עם מערכת הגברה לתקליטנים וסאונדמן מקצועי כל מה שנשאר לכם זה ליהנות. 
 
טלפון
09-891-8199
דוא"ל
info@prosound.co.il
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
שירותי הגברה, תאורה, הקרנה, DJ