מאמרים:

ציוד הגברה בתל אביב


בחיי היום יום שלנו, בבתינו ובמקומות העבודה שלנו אנו מדברים בקול רגיל ונשמעים היטב. אבל אם אנו עורכים אירוע, אם מתקיים כנס או טקס או אולי הופעה, מיתרי הקול לא מספיקים וצריך מערכת הגברה. פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים (pro sound) מספקים ציוד הגברה בתל אביב, מיקרופונים ורמקולים להופעות, למסיבות, לאומנים. אך גם כשקוראים לנו לצאת מחוץ לגבולות תל אביב או המרכז, אין כל בעיה. נוכל להביא עד אליכם ציוד הגברה בקיסריה. ללא שום קושי מיוחד נוכל להביא אליכם ציוד הגברה בראשון לציון ואפילו נדאג לשלוח סאונדמן שיעזור עם התפעול. נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים ושכולם יוכלו לשמוע – צלול וברור. 

השירות המקצועי של פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים 
כדי להבין יותר על השירות שאנו מספקים, נתאר לכם בקצרה סדר יום של הצוות הטכני והתפעולי שלנו. כאשר מזמינים מאיתנו ציוד הגברה בתל אביב, אנו קודם כל מבררים עם הלקוח מה בדיוק הוא צריך ולאיזו מטרה. מי שמזמין ציוד הגברה בתל אביב לא תמיד יודע מה בדיוק נחוץ לו מבחינת עוצמה ולא לכולם ברור מה זה רסיבר או גרילנדות או מה הקשר בין וואט לבין עוצמת השמע. לפני שנשלח אליכם ציוד הגברה בשרון נבדוק היכן מתקיים האירוע, כמה מוזמנים מגיעים, האם זהו אירוע שמתקיים באולם סגור, בבית, בחצר פתוחה. 

יש לנו ציוד הגברה בתל אביב שיתאים לאירועים מכל הסוגים ומכל הגדלים. למסיבת יום הולדת או ערב קריוקי של 100 או 150 איש או למסיבת סיום או חתונה שבהם 500 או 1000 מוזמנים. אנו נוביל ציוד הגברה בקיסריה או בכל מקום אחר, נגיע מבעוד מועד ונתקין את הכל בזמן. נבדוק ונוודא כי הכל פועל כמו שצריך, לקראת האירוע או לקראת ההופעה. 

יש לציין כי אנו נקראים פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים (pro sound) מסיבה טובה מאוד. מלבד ציוד הגברה בתל אביב נוכל להציע לכם פתרונות תאורה מכל הסוגים. מלבד ציוד הגברה בראשון לציון נוכל לספק פרוז'קטורים, גרילנדות, תאורות לד. נוסף על ציוד הגברה בשרון נוכל לדאוג לכם ל-DJ מקצועי, לבמה, למכונות עשן. 
טלפון
09-891-8199
דוא"ל
info@prosound.co.il
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
שירותי הגברה, תאורה, הקרנה, DJ