מאמרים:

ציוד הגברה ותאורה במרכז


גם אנשים בעלי קול רועם וחזק יתקשו לשאת דברים בפני אולם ענקי המלא קהל מפה לפה. כאשר מארגנים כנס, אירוע גדול או אולי מסיבה שוקקת, צריכים פתרונות לצרכי הגברה. ציוד הגברה ותאורה במרכז יאפשר למרצה לומר את דבריו בפני הקהל, כאשר מסביב יש תאורה מחמיאה. ציוד זה ירומם את האווירה בכל אירוע, בזכות מערכת סאונד לתפארת. פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים (pro sound) מספקים פתרונות לכל אזור המרכז, לא רק תל אביב אלא גם ציוד הגברה ותאורה בהרצליה, חדרה וכן הלאה. 

ציוד וצוות טכני לשירותכם 
פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים מספקים ציוד הגברה ותאורה במרכז, כאשר השירות ניתן באופן מקיף. משמעות הדבר היא שלצד הציוד הטכני, מגיעים אליכם גם צוותים טכניים להתקנה ולתפעול. גם ציוד הגברה ותאורה בחדרה יפעל במיטבו כאשר מגיע סאונדמן מנוסה. 

כאשר אנו מדברים על ציוד הגברה ותאורה במרכז, אנו מדברים על הציוד המשוכלל והעדכני ביותר. מיטב האירועים, גם בקיסריה, הופקו בסיוע הציוד והצוות של פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים. אז אם אתם מחפשים ציוד הגברה ותאורה בקיסריה ואם אתם מחפשים שירות מעולה לאורך כל הדרך, אנו נקפיץ את האירוע שלכם, יהיה אשר יהיה. נספק ציוד לימי גיבוש, לחתונות, לחינות. נדאג לאיכות השמע, הצליל והתאורה במסיבות בר מצווה, בימי הולדת, באירועים קטנים וגדולים כאחד. 

ציוד לאירועים ולהופעות
כל ציוד הגברה ותאורה במרכז שנחוץ לכם, אנו נדאג לספק בזמן. נוביל את הציוד ללוקיישן הנבחר, לרבות פתרונות כמו גרילנדות, פרוז'קטורים, עמודי תאורה. נספק לכם גשרי תאורה, מגברים, רמקולים, מיקרופונים מעולים. לאירוע בהרצליה, נספק לכם ציוד הגברה ותאורה בהרצליה. לאירוע בקיסריה, נספק לכם ציוד הגברה ותאורה בקיסריה. בכל אזור המרכז רבתי נדאג שהאירוע שלכם ייראה נהדר וישמע מעולה. 

מאחורינו ניסיון באספקת ציוד הגברה ותאורה במרכז גם להופעות, לסטנדאפיסטים, ללהקות. מלבד ציוד הגברה ותאורה בחדרה נוכל לדאוג לכם גם לתקליטנים מהשורה הראשונה, לפתרונות אווירה נוספים (כדוגמת מכונות עשן מקצועיות). אם אתם לא מוכנים להתפשר ורוצים את הטוב ביותר - פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים, שביעות רצונכם מובטחת. 
לפרטים נוספים חייגו
09-891-8199
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
דוא"ל
happydayred@gmail.com 
טלפון
09-891-8199
שירותי הגברה, תאורה, DJ
PRO SOUND
טלפון
09-891-8199
דוא"ל
happydayred@gmail.com 
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
PRO SOUND
שירותי הגברה, תאורה, הקרנה, DJ
לפרטים נוספים חייגו 09-891-81-99
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם