מאמרים:

שירותי הגברה ותאורה לתקליטנים


ילדים קטנים בטוחים שאין מסיבה ללא עוגה. כאשר השנים עוברות, מתברר כי המציאות היא אחרת. עם עוגה או בלי עוגה, אין מסיבה או כל אירוע חגיגי וחשוב בחיים ללא מוזיקה קצבית ומשמחת. אם נפלה בחלקכם הזכות לספק מוזיקה טובה לאירועים, אנו נשמח לספק לכם כל מה שצריך מבחינת מעטפת הציוד. פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים (pro sound) מספקים שירותי הגברה ותאורה לתקליטנים באיכות ללא פשרות. אם חשובה לכם המקצועיות בפני הלקוחות, זה בדיוק מה שחשוב גם לנו. שירותי הגברה ותאורה לדי ג'יי מבית פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים – יש על מי לסמוך!

הגברה ותאורה לכל אירוע 
ישנם תקליטנים שמתמחים בעיקר באירועי בוטיק קטנים. אחרים מתמחים באירועי ענק מרובי משתתפים. יש תקליטנים שעושים שמח בעיקר על בסיס מוזיקה מזרחית וסלסולים מלהיבים ויש כאלה שמרגישים בנוח עם פופ, רוק, מוזיקה אלקטרונית או כל סגנון אחר שהלקוח מבקש. פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים מספקים שירותי הגברה ותאורה לתקליטנים, לכל אירוע, לכל שמחה, לכל מסיבה. שירותי הגברה ותאורה לתקליטן יאפשרו לכם להשמיע את כל הלהיטים בווליום הדרוש. ואם נחוץ לכם סאונדמן מקצועי – קיבלתם. שירותי הגברה ותאורה לתקליטנים יכולים להינתן בליווי סאונדמן וצוות שירכיב את כל מערכות התאורה והציוד הנלווה. 

שירותי הגברה לדי ג'יי, בלי פשרות 
אנו מאמינים כי שירותי הגברה ותאורה לתקליטנים חייבים להינתן ללא פשרות. אנו יודעים כי האופן שבו אתם נראים ונשמעים ישפיע על הפרנסה שלכם. כמו כן האופן שבו אנחנו מספקים שירות משפיע על הפרנסה שלנו. גם לכם וגם לנו ברור כי שירותי הגברה ותאורה לדי ג'יי חייבים להינתן ללא פשרות, באיכות הגבוהה ביותר ובלי לפשל. עם הניסיון שלנו במקצוע, תוכלו לקבל מעטפת ללא פשרות. 

שירותי הגברה ותאורה לתקליטנים כוללים כל מה שצריך: גרילנדות, עמודי תאורה, פרוז'קורים. שירותי הגברה ותאורה לתקליטן כוללים מערכת שמע, רמקולים, מיקרופונים, מיקסרים. אם צריך גם תוספות כגון מכונת עשן ופתרונות נוספים – רק תאמרו לנו למה אתם זקוקים. שירותי הגברה לדי ג'יי מבית פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים ואתם מסודרים. השירות ניתן גם ללקוחות פרטיים ולמפיקים. 
טלפון
09-891-8199
דוא"ל
info@prosound.co.il
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
שירותי הגברה, תאורה, הקרנה, DJ