מאמרים:

תאורה לאירועים בבית


כמומחים לתאורה, אנו יודעים היטב כי בבית שלכם יש לא מעט מנורות וגופי תאורה. רבים מהם, כך אנחנו בטוחים, נראים מעוצבים ויפים. אבל אם אתם עורכים אירוע בבית, קרוב לוודאי שלא תרצו להסתפק במנורות הרגילות. אם אתם רוצים אירוע מרהיב עין, מואר ונוצץ, כדאי להזמין תאורה לאירועים בבית. פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים (pro sound) יודעים לספק מכלול רחב של פתרונות, לרבות תאורת פנים וגם תאורה לחצרות. אם הבית שלכם עומד לארח אירוע חשוב, אל תסתפקו בפחות מפתרונות תאורה לאירועים בבית בליווי מקצועי. 

תנו לניסיון להאיר לכם את הבית 
פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים צברו ניסיון לאורך שנים בארגון תאורה לטקסים, לחתונות, לכנסים ובקיצור – לכל סוגי האירועים. קיים הבדל של שמיים וארץ בין התקנת תאורה לטקס לבין התקנת תאורה לאירועים בבית כדוגמת יום הולדת, מסיבת גיוס, מסיבת הפתעה. בזכות הידע המקיף של פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים, תוכלו להזמין ולקבל את כל סוגי פתרונות התאורה ואם צריך, תיהנו גם מהגברה מקצועית. אל תוותרו ואל תתפשרו, תנו לניסיון שלנו להאיר לכם את הבית. 

קבלו תאורה עם תוספות
מה יכולה לכלול תאורה לאירועים בבית? האפשרויות רבות הן ומגוונות מאוד. אם יש לכם צורך להאיר חצר גדולה, עם בריכה או בלי בריכה, נתקין עבורכם תאורה לחצרות. אם אתם זקוקים לפרוז'קטורים רבי עוצמה, אין לנו כל קושי לספק ולהתקין אותם. אם אתם חולמים על עיצוב תאורה מרשים ביותר, נוכל להציע לכם שרשראות תאורה מדהימות ומרהיבות ביופיין. וכל זאת, זה רק טיפה בים. תאורה לאירועים בבית יכולה לכלול גם עמודי תאורה ותאורת לד מרשימה וכל מיני תוספות. 

מה זה תאורה עם תוספות? אם אתם צריכים תאורה לטקס עם אפקטים, תוכלו לקבל תאורה בעלת אפקטים מרהיבים. תוכלו להזמין ולקבל גם מכונת עשן מקצועית. סוג אחר של תוספת דרוש למי שעורך אירוע עם קצב. תוכלו להזמין אצלנו מערכות הגברה, רמקולים, מגברים ואפילו DJ שיעשה לכם שמח. פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים - תאורה לטקסים ולאירועים, עם כל מה שצריך מסביב. 
טלפון
09-891-8199
דוא"ל
info@prosound.co.il
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
שירותי הגברה, תאורה, הקרנה, DJ