מתכננים חתונה? בר מצווה? או סתם מסיבה מקפיצה? הפקת אירוע, צריכה להיעשות בידי חברה מקצועית ומנוסה בתכנון האירוע, אספקת הציוד המקצועי וכמובן די ג'יי איכותי ובעל שם בתחום. שוק המוסיקה והאירועים רווי בתקליטנים, אולם לא כולם מקצועיים ובעלי היכולות הטכניות הנדרשות לחגיגה אמתית של האירוע המשמח שאמור להוות חוויה של פעם בחיים. 

חברת הפקת אירועים מקצועית
חברת הפקה מקצועית מספקת את כלל השירותים הדרושים להפוך את השמחה שלכם לאירוע בלתי נשכח. החל מאספקת הציוד הטכני הכולל אמצעי תאורה והגברה, דרך הקמת במות, אירוח של זמרים בעלי שם וכמובן צוות תקלוט אשר ירקיד את המוזמנים. "Pro Sound" יספקו לכם מענה מלא וכולל של מגוון השירותים להפקת אירוע מושקע, מוקפד ומוצלח.
 

שירותי תקלוט – DJ לאירועים
הבסיס לצוות הפקת אירועים מקצועי הוא הזיקה והאהבה למוסיקה, בראש הצוות, עומד תקליטן לחתונה – DJ בעל ניסיון עשיר בעולם המוסיקה והאירועים אשר עבר כברת דרך בתחום ושימש במגוון תפקידים של הגברה ותאורה של אירועים.

צוות תקלוט במסיבות וחתונות מספק לכם את כלל השירותים אשר יהפכו את החגיגה למסיבה אמתית. בנוסף לעבודתו כתקליטן, דרור משמש כאיש טכני אשר נוכח באירוע ומפקח על כל הפרטים מגדול ועד קטן, על מנת להבטיח הפקה מקצועית.

האהבה למוסיקה מנחה אותנו וההיכרות עם מגוון הסגנונות יבטיח לכם גיוון ובחירה אישית לפי טעמכם תוך יצירת פסקול ייחודי.
 
 
 
 

DJ תקליטן לאירועים​

users4, users, people, group, team, members, community
שירותי הגברה למסיבות קטנות וגדולות, הופעות זמרים אורחים, הקמת במה ועוד.
 
glasses2, glasses, 3d
שירותי תאורה המותאמת לסוג האירוע, בין אם מדובר בחצר, אולם או מועדון, תוך שימוש בפרוז'קטורים, גרילנדות, עמודי תאורה ועוד.
 
mic3, mic, microphone, voice, audio, radio
שירותי תקלוט DJ – התאמה לאופי האירוע: מסיבות, חינות, חתונות וכל שמחה אחרת.
 

מגוון שירותי הפקת אירוע מ-א' עד ת' 
לכל אירוע יש את האופי שלו, כך למשל חפלה תשלב ניגונים מזרחיים ומקפיצים לקול מחיאות כפיים, בעוד חתונה תשלב קלאסיקות ולהיטים פופולריים. המוסיקה היא אשר קובעת את הצביון לאירוע ומספקת לו את הערך המוסף. "Pro Sound" כולל צוות מיומן בכלל ההיבטים אשר יבטיחו לכם הפקה איכותית:
 

מוזמנים ליצור קשר – אנחנו לרשותכם
"Pro Sound" היא חברת הפקת אירועים מקצועית הכוללת צוות עובדים מיומן המספק את כל שדרוש לחגיגה שלכם, מא' עד ת'. את מוזמנים לפנות אלינו ואנו נעמיד לרשותכם את מיטב הציוד, היכולות, הניסיון והכישורים שלנו כך שאת האירוע הבא שלכם לא תשכחו לעולם.
 
דוא"ל
happydayred@gmail.com 
טלפון
09-891-8199
שירותי הגברה, תאורה, DJ
טלפון
09-891-8199
דוא"ל
info@prosound.co.il
כתובת
בר אילן 29, כפר סבא

שעות מענה מ-10:00-20:00 ימים א'-ה
שירותי הגברה, תאורה, הקרנה, DJ